هدف ما در پتی فا

درباره پتی فا

ما در PetiFa در حال تلاش برای تبدیل شدن به بهترین ارائه دهنده خدمات در حوزه حیوانات خانگی هستیم. ما به طور مداوم راه‌های ابتکاری برای مشتریان خود را توسعه می دهیم. موفقیت پتی‌فا با خوشبختی مردم و حیوان خانگی آنها سنجیده و از اتکا به آمارهای فروش و ارقام این آمار خودداری می‌شود. به همین دلیل ما همچنان به دنبال راه‌کارهایی بهتر و با کیفیت بالاتری در ارئه خدمات به حیوان خانگی و دوستداران حیوانات هستیم.

وبسایت PetiFa توسط آقای مصطفی عنبری پایه گذاری شده است. هدف از ایجاد و چشم انداز کای وبسایت، ارایه کالاهای با کیفیت برای حیوان خانگی شما می باشد.

درباره پتی فا

فرهنگ ما ما سخت کار می کنیم و پیروز می شویم.

تیم PetiFa از افرادی تشکیل شده است که عاشق حیوانات بوده و از کار در این محیط لذت می‌برند. از هر ایده، فکر و ابتکاری که باعث خوشحالی حیوان خانگی و سرپرست آنها گردد، استقبال می‌کنیم. عوامل اجرایی در پتی‌فا 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با تمام تلاش و با افتخار در حال خدمات رسانی هستند.

چشم انداز پتی فا ما همیشه برای مشتریانمان در دسترس هستیم.

قدم در مسیری گذاشته‌ایم که عشق را به حیوان خانگی و سرپرست حیوان خانگی، هدیه دهیم. همیشه در جهت اهداف پتی‌فا که همانا ارائه خدماتی است که تمام نیازهای حیوان خانگی و سرپرست آنها را تحت پوشش قرار دهد، گام برداشته‌ایم. پتی‌فا خود را به عنوان سرپرست حیوان خانگی شما دانسته و شما را در نگهداری دوست زیبایمان همراهی خواهیم کرد.

درباره پتی فا