هدف ما در پتی فا

درباره پتی فا

ما در PetiFa در حال تلاش برای تبدیل شدن به بهترین ارائه دهنده خدمات در حوزه حیوانات خانگی و دامپزشکی هستیم. ما به طور مداوم راه‌های ابتکاری برای مشتریان خود را توسعه می دهیم. موفقیت پتی‌فا با خوشبختی مردم و حیوان خانگی آنها سنجیده و از اتکا به آمارهای فروش و ارقام این آمار خودداری می‌شود. به همین دلیل ما همچنان به دنبال راه‌کارهایی بهتر و با کیفیت بالاتری در ارئه خدمات به حیوان خانگی و دوستداران حیوانات هستیم.

درباره پتی فا

فرهنگ ما ما سخت کار می کنیم و پیروز می شویم.

تیم PetiFa از افرادی تشکیل شده است که عاشق حیوانات بوده و از کار در این محیط لذت می‌برند. از هر ایده، فکر و ابتکاری که باعث خوشحالی حیوان خانگی و سرپرست آنها گردد، استقبال می‌کنیم. عوامل اجرایی در پتی‌فا 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با تمام تلاش و با افتخار در حال خدمات رسانی هستند.

چشم انداز پتی فا ما همیشه برای مشتریانمان در دسترس هستیم.

قدم در مسیری گذاشته‌ایم که عشق را به حیوان خانگی و سرپرست حیوان خانگی، هدیه دهیم. همیشه در جهت اهداف پتی‌فا که همانا ارائه خدماتی است که تمام نیازهای حیوان خانگی و سرپرست آنها را تحت پوشش قرار دهد، گام برداشته‌ایم. پتی‌فا خود را به عنوان سرپرست حیوان خانگی شما دانسته و شما را در نگهداری دوست زیبایمان همراهی خواهیم کرد.

درباره پتی فا