خانه سگ ها مراقبت و نگهداری سگ نگهداری از سگ در فصل سرما و زمستان

نگهداری از سگ در فصل سرما و زمستان

۹۵۳۷
نگهداری از سگ در فصل سرما و زمستان

پرواضح است که سگ شما به هنگام سرما به اجبار بیشتر در محیط خانه خواهد بود که این امر می تواند بروز مشکلاتی در سگ شما در فصل سرما و زمستان را سبب شود. - در وهله اول باید میزان فعالیت سگ شما با میزان خوراکی مصرفی همخوانی داشته باشد .
- حتما برای سگ خود لباس تهیه کنید تا در صورت پیاده روی آسیبی به حیوان وارد نشود.
- اگر سگ را در حیاط منزلتان نگهداری می کنید و یا برای فعالیت در حیاط دقایقی را سپری میکند حتما ظروف خوراکی و آب را پلاستیکی قرار دهید، چون ظروف فلزی در فصل سرما و زمستان گاها باعث چسبیدن لب و زبان سگ به ظروف فلزی می گردد.
- سطوح یخ زده می تواند و نمک موجود برای آب کردن یخ می تواند به پاهای سگ شما آسیب وارد نماید، برای جلوگیری از آسیب های احتمالی کف پاهای حیوان خانگی خود را با وازلین چرب کنید.
برای جلوگیری از هرگونه حادثه برای سگ خویش کفش یا چکمه خریداری کنید.
اگر حیوان خانگی شما بیرون از محیط خانه زندگی می کند باید برای او یک لانه خوب و امن فراهم کنید.این لانه باید مقداری از سطح زمین بالاتر باشد و داخل آن همیشه خشک و دور از جریان مستقیم باد باشد تا حیوان را از سرمای بیرون محافظت کند.
لطفاً به خاطر داشته باشید که حیوانات خانگی خصوصاٌ سگ ها حیوانات محجوبی هستند که تنها به شما وابسته هستند. آنها می خواهند با شما باشند بنابراین مدت طولانی آنها را در سرما تنها نگذارید.

آموزش سگ مراقبت و نگهداری سگ

مشاهده و خرید لوازم و انواع غذای سگ در فروشگاه


با ما همراه شوید در شبکه ای مملو و غنی از مطلب، عکس و کلیپ

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید