خانه سگ ها توله سگ هاسکی ایجاد محیط مناسب برای توله سگ هاسکی

ایجاد محیط مناسب برای توله سگ هاسکی

۱۲۵۶۴
ایجاد محیط مناسب برای توله سگ هاسکی

اگر به تازگی صاحب توله سگ هاسکی شده اید، باید بدانید که برای رشد و حفظ سلامتی، محیط مناسب و آرامی را برای توله سگ هاسکی خود مهیا کنید. محیط مناسب برای زندگی توله سگ هاسکی، تکمیل کننده تغذیه، سلامت، مراقبت و نگهداری از توله سگ هاسکی خواهد بود.

خانه و محل زندگی خود را برای جلوگیری از فرار توله سگ هاسکی آماده کنید. هاسکی ها هنرمندان فرار در جهان سگ ها هستند. شما باید خانه خود را برای این کار آماده کنید، هر کاری که می توانید بکنید، تا توله سگ هاسکی شما نتواند فرار بکند. اگر حیاط دارید که دیوارهای کوچکی دارد نیاز به فنس بر روی دیوار خواهید داشت. دیوار یا فنس محل زندگی شما نباید از ۲ متر کمتر باشد.

توله سگ هاسکی خود را به فعالیت و ورزش وادارید. زیرا سگ هاسکی به طور طبیعی فعال و پرتحرک است. برای ارضای این غریضه، توله سگ هاسکی خود را به ورزش و فعالیت مشغول کنید. نژاد سگ هاسکی به عنوان سگ کار پرورش یافته است و اگر بی تحرک باشد، به راحتی بی حوصله شده و رفتارهای غیر عادی انجام خواهد داد. برای حفظ سلامت توله سگ هاسکی، باید روزانه ۳۰ تا ۶۰ دقیقه ورزش و فعالیت پر تحرکی داشته باشد. هاسکی جثه بزرگی دارد که عاشق کشیدن هر وسیله ای است. هاسکی عاشق دویدن، بازی کردن و تعقیب هر چیزی است. توله سگ هاسکی پر انرژی و فعال است، همچنین به راحتی خسته می شود. اگر ورزش مناسب را انجام ندهید، نتیجه یک سگ ناراضی است که به طور مداوم پارس کرده و ناراحت خواهد بود.

ایجاد محیط مناسب برای توله سگ هاسکی

توله سگ هاسکی خود را با انسان ها و دیگر حیوانات خانگی آشنا کنید. توله سگ هاسکی به طور طبیعی رفتاری دوستانه دارد. اما مانند هر سگی، توله سگ هاسکی نیاز به اجتماع و روابط اجتماعی دارد که رفتار خود با انسان ها و حیوانات دیگر را گسترش دهد. اطمینان حاصل کنید که توله سگ هاسکی شما با افراد و حیوانات زیادی آشنا شده است. اگر توله سگ هاسکی شما رفتاری عصبی با افراد و حیوانات دیگر دارد، کلاس یا مربی آموزش رفتاری توله سگ ایده مناسبی خواهد بود. این آموزش ها به سگ شما کمک می کنند تا راه مناسب برای برقراری ارتباط با دیگران را یاد بگیرد. پیوند دادن سگ خود را در سن نوجوانی در زندگی بعد از آن نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. رفتارهای نامطلوب مانند گاز گرفتن و پارس کردن های بی دلیل، اغلب نتیجه اجتماعی ضعیفی خواهند داشت.

آموزش سگ توله سگ توله سگ هاسکی سگهای نگهبان مراقبت و نگهداری سگ

مشاهده و خرید لوازم و انواع غذای سگ در فروشگاه


با ما همراه شوید در شبکه ای مملو و غنی از مطلب، عکس و کلیپ

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید