خانه سگ ها توله سگ مقدمات و کارهای اولیه نگهداری از توله سگ پیت بول

مقدمات و کارهای اولیه نگهداری از توله سگ پیت بول

۱۴۶۰۴
مقدمات و کارهای اولیه نگهداری از توله سگ پیت بول

سگ پیت بول می‌تواند رفتار شگفت انگیز و عالی‌ای داشته باشد در صورتی که با این نژاد رفتار با کیفیت و پرهیز از هرگونه جدال داشته باشید. اگر از یک مربی سگ کمک می‌گیرید، بهتر است از مربی سگ نگهبان یا سگ گارد کمک بگیرید.
اگر قصد خرید توله سگ پیت بول را دارید، حتما در هنگام خرید مطمعن شوید که به بیماری‌های دیسپلازی هیپ و آب مروارید مبتلا نباشد. این آسیب‌ها از بیماری‌های شایع در نژاد سگ پیت بول است. در مورد سوابق بیماری با صاحب قبلی حیوان خانگی سوال کنید.

در صورتی که از حیوانات خانگی دیگر نگهداری می کنید، به هیچ عنوان این حیوانات را از توله سگ پیت بول جدا نکنید. زیرا این رفتار باعث ایجاد تحریک در سگ و رفتارهای تهاجمی خواهد شد.

قبل از آوردن توله سگ به منزل، اسباب بازی‌های جویدنی خریداری کنید. توله سگ پیت بول چند ماه اول را با رشد دندان‌هایش، رفتارهای اجتماعی، بازی کردن و یادگیری‌های سریع و مستمر خواهد گذراند. وجود اسباب بازی‌های سخت و نرم باعث خواهد که توله سگ پیت بول، گازهای بدون خطری در هنگام رشد داندان‌هایش داشته باشد. درواقع مانع از گاز گرفتن‎‌های احتمالی توله سگ پیت بول می شود. نبود اسباب بازی‌های بیان شده می تواند رفتار ناخوشایندی از توله سگ پیت بول را سبب شود.

از آوردن یک توله سگ پیت بول به خانه‌ای که فعالیت در آن کم و محدود است، خودداری کنید. پیت بولها نیازی به فعالیت و ورزش بیتشری نسبت به سایر نژداهای سگ دارند. عدم ورزش سگ پیت بول باعث خستگی، کسلی و رفتار تهاجمی خواهد شد. یک لانه یا قفس برای نگهداری از توله سگ پیت بول خریداری کنید. قفس و لانه باعث آموزش راحت‌تر به توله سگ پیت بول خواهد شد و علاوه بر این توله سگ احساس داشتن یک لانه مخصوص برای خودش را خواهد داشت.

بعد از انجام این مراحل نوبت به اجتماعی کردن توله سگ پیت بول خواهد رسید. آموزش‌هایی که باعث لذت بیشتر شما از داشتن این نژاد زیبا خواهد شد.

آموزش سگ توله سگ توله سگ پیت بول سگهای نگهبان

مشاهده و خرید لوازم و انواع غذای سگ در فروشگاه


با ما همراه شوید در شبکه ای مملو و غنی از مطلب، عکس و کلیپ

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید