خانه عکس بهترین عکس‌های حیات وحش سال ۲۰۱۹

بهترین عکس‌های حیات وحش سال ۲۰۱۹

۳۳۷۹

بهترین عکس‌های حیات وحش سال 2019

اولین عکس از سری بهترین عکس‌های حیات وحش سال ۲۰۱۹ مانند تصاویر شبکه‌های اجتماعی است که یک برخورد طنز را نمایش می‌دهد، اما این تصویر نبردی مرگبار در کوهستان‌های کیلیان چین است.

روباه به مانند همیشه در کمین بوده و موش خرما را غافلگیر کرده و نتیجه این غافلگیری به سود روباه تمام خواهد شد. حتی کمک‌ و حمایت مادر موش خرما هم احتمالا نمی‌تواند تغییری در نتیجه غافلگیری داشته باشد.
یونگگینگ بائو، که با گرفتن این عکس برنده جایزه بهترین عکس حیات وحش ۲۰۱۹ شد، می‌گوید: "طبیعت همین است." یونگگینگ بائو با دریافت این جایزه، همچنین جایزه بهترین عکس حیات وحش سال ۲۰۱۹ را در بخش رفتار پستانداران دریافت نمود. عکاس برای گرفتن این عکس به مانند روباه ساعت‌ها در کمین نشسته تا بتواند این لحظه را ثبت کند.

جایزه بزرگ هیات داوران در بخش جوانان را عکسی از یک "سرپاور درازباله" (جانوری از شاخه نرم‌تنان) برد. این عکس را کروز اردمن که در بخش ۱۱ تا ۱۴ سال رقابت می‌کرد، شب‌هنگام در اندونزی گرفت.

بهترین عکس‌های حیات وحش سال 2019

برای گرفتن عکسی درخشان و واضح از این موجود نادر نیاز به تکنیک بالای عکاسی و همچنین دوربین پیشرفته عکاسی نیاز دارید. اردمن درباره عکس خود گفت: "باید مراقب باشید که وقتی زیر آب می‌روید، آب را کدر و گل‌آلود نکنید در غیر این صورت پس زمینه شفافی نصیبتان نمی‌شود."

بهترین عکس‌های حیات وحش سال 2019

از سری بهترین عکس‌های حیات وحش سال ۲۰۱۹ به بخش رفتار پرندگان می‌رسیم که عکاس نروژی به نام اودون ریکاردسن خلق کرده است. باور این نکته سخت است که ریکاردسن برای این عکس، ۳ سال صبر کرد. او دوربین خود را بر روی شاخه‌ای قرار داد که احتمال فرود عقاب طلایی وجود داشت. او در مورد عکس گفت: "آن‌ها خیلی زود با فلاش کنار آمدند و به نظر نمی‌رسید که اذیت شوند. فکر می‌کنم که دوست داشتند عکس‌شان گرفته شود."

بهترین عکس‌های حیات وحش سال 2019

این ارتش مورچه‌ها در کاستاریکا مشغول ساختن لانه در روی زمین یا کنده درخت نیست. در واقع آن‌ها با بدن خودشان یک سازه ایجاد کرده‌اند. آن‌ها به این ترتیب از ملکه و مورچه‌های کوچک‌تر که درون این سازه هستند، حمایت می‌کنند. دنیل گفت: "این سازه هر روز بارها خراب می‌شد و فرو می‌ریخت و آن‌ها لاروهایشان را حمل می‌کردند و شاید ۱۵۰ متر دورتر یک اردوگاه جدید در آن جنگل حاره‌ای می‌ساختند. زیبا بود به نظر من این لانه شبیه یک تاج یا کلیسای بزرگ بود." وی به خاطر این عکس جایزه "رفتار حشرات" را دریافت کرد.

بهترین عکس‌های حیات وحش سال ۲۰۱۹ را دیده و از وجود سراسر زیبایی و عظمت لذت ببرید. همچنین میتوانید با کلیک بر روی دانلود بهترین عکس‌های حیات وحش سال ۲۰۱۹ تصاویر را در بالاترین کیفیت داشته و موبایل، تبلت و کامپیوتر خود استفاده کنید.


با ما همراه شوید در شبکه ای مملو و غنی از مطلب، عکس و کلیپ

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید