خانه گربه ها مراقبت و نگهداری نگهداری از گربه در فصل سرما و زمستان

نگهداری از گربه در فصل سرما و زمستان

۲
۱۰۵۴۷
نگهداری از گربه در فصل سرما و زمستان

پرواضح است که گربه شما به هنگام سرما به اجبار بیشتر در محیط خانه خواهد بود که این امر می تواند بروز مشکلاتی در گربه شما در فصل سرما و زمستان را سبب شود. - در وهله اول باید میزان فعالیت گربه شما با میزان خوراکی مصرفی همخوانی داشته باشد . - حتما برای گربه خود لباس تهیه کنید تا در صورت پیاده روی آسیبی به حیوان وارد نشود. - اگر گربه را در حیاط منزلتان نگهداری می کنید و یا برای فعالیت در حیاط دقایقی را سپری میکند حتما ظروف خوراکی و آب را پلاستیکی قرار دهید، چون ظروف فلزی در فصل سرما و زمستان گاها باعث چسبیدن لب و زبان گربه به ظروف فلزی می گردد. اگر حیوان خانگی شما بیرون از محیط خانه زندگی می کند باید برای او یک لانه خوب و امن فراهم کنید.این لانه باید مقداری از سطح زمین بالاتر باشد و داخل آن همیشه خشک و دور از جریان مستقیم باد باشد تا حیوان را از سرمای بیرون محافظت کند. لطفاً به خاطر داشته باشید که حیوانات خانگی خصوصاٌ گربه ها حیوانات محجوبی هستند که تنها به شما وابسته هستند. آنها می خواهند با شما باشند بنابراین مدت طولانی آنها را در سرما تنها نگذارید.

آموزش مراقبت و نگهداری گربه

مشاهده و خرید لوازم و انواع غذای سگ در فروشگاه


  • سلام من برای بچه گربم یک لونه در حیاط درست کردم چون پدرم خیلی موافق نیست که بیارمش داخل خونه اما میشه بگید چطور راضیش کنم تا از خونش استفاده کنه؟
    چیکار کنم تا به خونش علاقه مند بشه و از اون استفاده کنه

    • با سلام برای شروع می‌توانید غذای مورد علاقه بچه‌گربه را در داخل لانه قرار دهید تا به محیط داخل لانه عادت کند. از غذاهای تشویقی استفاده کنید تا ترغیب به استفاده از لانه گردد.

با ما همراه شوید در شبکه ای مملو و غنی از مطلب، عکس و کلیپ

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید