خانه خزندگان تغذیه آفتاب پرست غذا دادن به آفتاب پرست در ظرف یا کاسه

غذا دادن به آفتاب پرست در ظرف یا کاسه

۱
۴۰۴۳
غذا دادن به آفتاب پرست در ظرف یا کاسه

ظرف غذای مناسب برای آفتاب پرست خود را پیدا کنید. ظرف پلاستیکی انتخاب بهتری برای تغذیه آفتاب پرست خواهد بود. ظرف غذای آفتاب پرست باید به اندازه کافی بلند باشد تا مانع از فرار حشرات شود. ظرف غذای آفتاب پرست انتخابی شما باید به صورت کریستالی و مات باشد. در غیراینصورت، آفتاب پرست متوجه سطح شفاف و بلوری نخواهد شد و برای شکار حشره اقدام خواهد کرد که می تواند باعث صدمه به حیوان خانگی شما گردد.

حشرات را در داخل ظرف یا کاسه انتخابی قرار دهید. می توانید حشرات را با ویتامین ها و پروتئین های لازم برای حفظ سلامتی و رشد آفتاب پرست غنی کرده و به عنوان مکمل غذایی آفتاب پرست استفاده کنید. شما با نحوه صحیح غذا دادن به آفتاب پرست و بارگذاری روده حشرات قبل از تغذیه آفتاب پرست از آنها می توانید به راحتی موجب افزایش میزان سلامتی و شادابی حیوان خانگی خود گردید.

ظرف و کاسه پر شده از حشرات را در داخل قفس آفتاب پرست قرار دهید. آفتاب پرست برای غذا خوردن در بالای ظرف قرار خواهد گرفت. مطمعن شوید که ظرف در کف قفس باشد و در ارتفاع قرار داده نشود. اگر قفس آفتاب پرست شما بزرگ است، ظرف غذا را در روی شاخه ای قرار دهید که آفتاب پرست در بالای آن شاخه قرار دارد.

غذا دادن به آفتاب پرست در ظرف یا کاسه

ممکن است بعد از مدتی آفتاب پرست عادت کند که همیشه از ظرف، غذا بخورد و در زمان هایی که به او غذا می دهید، خود آفتاب پرست نزدیک ظرف غذای خود خواهد شد. می توانید ظرف غذای آفتاب پرست را به کف قفس محکم و یا از شاخه ای آن را آویزان کنید. میزان و اندازه حشرات نقش مهمی در کیفیت غذای آفتاب پرست خواهد داشت. آفتاب پرست ها هم مانند تمامی جانداران غذاهای مورد علاقه ای دارند که تغذیه آنها از این غذاها سبب لذت بیشتر این حیوانات دوست داشتنی خواهد شد.

اطمینان حاصل کنید ظرف غذای آفتاب پرست از یک طرح و رنگ است. زیرا باعث می شود خزنده دوست داشتنی شما به آسانی به ظرف غذای خود عادت کند. ظرف غذای آفتاب پرست خود را همیشه تمیز نگه دارید و آن را بشویید. زیرا مانع از رشد میکروب ها و آسیب به آفتاب پرست خود خواهید شد.

آفتاب پرست

مشاهده و خرید لوازم و انواع غذای سگ در فروشگاه


  • بعضی از حیوانات اگر چه ظاهری بامزه و قشنگ دارند ولی نگهداری اونها بعنوان حیوانات خانگی، ظلم بزرگی به اونهاست، آفتاب پرست ها و سمندریان باید در محیط زیست خودشون زندگی کنند

با ما همراه شوید در شبکه ای مملو و غنی از مطلب، عکس و کلیپ

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید