خانه ویدیو ها مستند حیات وحش دانلود مستند شکار دوبله فارسی، مستند The Hunt ۲۰۱۵

دانلود مستند شکار دوبله فارسی، مستند The Hunt ۲۰۱۵

۶۶۱۶

مستند شکار یا مستند The Hunt ساخته شبکه تلوزیونی BBC در سال ۲۰۱۵ است. مستند شکار به زبان انگلیسی و دوبله فارسی ارائه می‌گردد. در این مستند یک مطالعه بسیار دقیق در ارتباط با چالش‌های بین شکار و شکار چی صورت گرفته است. مستند شکار دربرگیرنده تمام استراتژی‌های شکار حیوانات است. بعضی از تصاویر این مستند برای اولین بار توسط دوربین فیلمبرداری شده است و شامل کوچکترین شکارچیان جهان تا بزرگترین شکارچی جهان است. موجوداتی بی‌نظیر در اعماق اقیانوس که تا بحال نظیر انها را ندیده‎‌اید تنها بخشی از زیبایی‌های منحصربفرد مستند شکار است.

دانلود مستند شکار دوبله فارسی

مستند شکار که با نام جهانی The Hunt ۲۰۱۵ معروف است در هر قسمت، در چندین زیستگاه متفاوت سیاره زمین قرار دارد که شکار و شکارچی را با چالش‌های فصلی، اقلیمی و زیست محیطی ارائه می‌گردد. زیستگاه‌های متفاوت از قطب جنوب تا قطب شمال، از ارتفاعات تا اعماق اقیانوس را دربرمی‌گیرد. یکی از خصوصیات و ویژگی‌هیا بارز مستند شکار فیلمبرداری از زوایای گونان است که ببینده را سر ذوق می‌آورد. هر قسمت از مستند شکار نواحی و حیوانات خاصی را شامل شده و این مجموعه بی‌نظیر همراه با زیرنویس فارسی راایه می‌گردد.

همانطور که قبلا بیان شد مستند شکار به دو زبان انگلیسی و فارسی قابل دانلود است. هر دو زبان در یک فایل می‌باشد که بسته به نرم‌افزار پخش کننده در سیستم و موبایل شما به راحتی از قسمت Audio امکان تغییر زبان وجود دارد. در صورت هرگونه ابهام در تغییر زبان، به راهنمای تغییر زبان در پخش کننده‌های فایل ویدیوی مراجعه نمایید. همچنین مستند شکار برای افرادی که به شنیدن صدای گوینده معروف علاقمند هستند با زیرنویس فارسی ارایه می گردد.

تیزر مستند شکار

رمز فایل

www.petifa.com
مستند حیات وحش

با ما همراه شوید در شبکه ای مملو و غنی از مطلب، عکس و کلیپ

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید